Dzień Życzliwości w komunikacji miejskiej


Wersja do wydrukuPowiadom znajomegoWersja PDF

20 maja ruszyła kampania „Kierunek życzliwość w komunikacji miejskiej”. W ramach kampanii Spółka zaprasza w najbliższy weekend na pikniki z okazji Dnia Dziecka. 1 czerwca w Dzień Życzliwości  zachęcamy do mówienia sobie Dzień Dobry w Komunikacji Miejskiej.

Pikniki odbędą się w najbliższy weekend. 30 maja (sobota) zapraszamy na piknik na Chomiczówce a 31 maja (niedziela) na piknik w Wilanowie (plaża w Wilanowie).

1 czerwca wchodząc do pojazdu komunikacji miejskiej ( tramwaj, autobus, metro, pociąg) zachęcamy do powitania innych pasażerów zwrotem – DZIEŃ DOBRY.

Dzień ten został ogłoszony dniem życzliwości  i mówienia sobie „Dzień Dobry”  w komunikacji miejskiej,  po wejściu do pojazdu powitajmy innych pasażerów.  Data łatwa do zapamiętania – czerwiec rozpoczynamy  od powitania. Akcję „Dzień dobry” w komunikacji miejskiej  organizatorzy kampanii „Kierunek życzliwość w komunikacji miejskiej” przeprowadzą  wspólnie z Jazdą na Dzień Dobry. Wsiadając do  komunikacji miejskiej (tramwaju, metra,  autobusu  czy też kolejki) uśmiechnij się i powiedz Dzień Dobry. Zobacz co to zmieni. Twoje małe Dzień Dobry to wielka rzecz!

Jeśli chcesz, aby inni byli życzliwi dla Ciebie i TY bądź życzliwy dla innych.