Utrudnienia w ruchu związane z remontem torowiska na ul. Rakowieckiej


Wersja do wydrukuPowiadom znajomegoWersja PDF

Od poniedziałku, 20 kwietnia od ok. godz. 4.00 kierowcy nie będą mogli przejechać prosto w ciągu wschodniej jezdni ul. św. Andrzeja Boboli przez skrzyżowanie z ul. Rakowiecką w kierunku ul. Stefana Batorego. Utrudnienia potrwają do 10 maja.

Na skrzyżowaniu ulic św. Andrzeja Boboli i Rakowieckiej wyłączony z ruchu zostanie fragment jezdni z przejazdem tramwajowym. W rezultacie zamknięta zostanie możliwość jazdy na wprost w ciągu ul. św. Andrzeja Boboli (od strony ul. Wołoskiej) w kierunku ul. Stefana Batorego. Objazd w tym kierunku zostanie poprowadzony ulicami A.J. Madalińskiego i al. Niepodległości. Utrzymana zostanie jednak możliwość skrętu w prawo z ul. św. Andrzeja Boboli w ul. Rakowiecką. Natomiast wyjeżdżający z ul. S. Żaryna nie będą mogli pojechać prosto w ul. Rakowiecką i będą musieli się pojechać w prawo lub w lewo w ul. św. Andrzeja Boboli. Utrudnienia związane są z remontem torowiska tramwajowego w ul. Rakowieckiej i potrwają do 10 maja.

Po 10 maja kontynuowane zostaną prace torowe na ul. Rakowieckiej  (odc. ul. Bruna – ul Boboli). Wykonana zostanie także zabudowa trawiasta tego torowiska.